Team SLOVENIA

Moderators: andreas.kippnick, Stefke

Post Reply
User avatar
cruiser
Posts: 1538
Joined: Mon Apr 04, 2005 9:55 pm
Location: Slovenia
Contact:

Team SLOVENIA

Post by cruiser » Sun Dec 03, 2006 6:43 pm

Evo fantje, danes pa se spet zacenja za res. Na katerem TS bi se zbrali ? Uradnem od SB Cup-a ?

IBA
Posts: 46
Joined: Thu Aug 11, 2005 12:34 pm
Location: Slovenija

Post by IBA » Sun Dec 03, 2006 7:24 pm

ja naboljše bi blo kar na uradnem TS.... tam že imamo svoj kanal
LCM Letalski Center Maribor

Reg-#: S5 - IBA
Comp-#: IIC

User avatar
JKS
Posts: 22
Joined: Sat Mar 04, 2006 1:22 pm
Location: Tolmin - Slovenia

Post by JKS » Mon Dec 04, 2006 12:16 am

Zdravo,

Tadej čestitam ! Že potrjujeÅ¡ letoÅ¡nje stopničke ? hehe

Sam sem bil na 1. serverju kjer mi je Å¡lo kar ok. Drugo obratno sem obrnil drugi ali tretji po vrsti vendar pa sem nato naredil veliko napako. Namesto da bi se vračal po desni strani oz. direkt po dolini sem hotel raje preskočiti en ovinek, ki me je stal točk! Ostal sem namreč v neki vzpenjajoči dolinci z velikimi drevesi! Ahh si bom zapomnu za drugič :)

Lep pozdrav!
Jani

Mekof
Posts: 111
Joined: Mon Apr 04, 2005 1:23 pm
Location: Slovenia

Post by Mekof » Mon Dec 04, 2006 2:57 pm

Čestitke tudi z moje strani!! 8)

(grrr...jaz pa v sluzbi :evil: :shock: )

lp Andrej
Image

User avatar
cruiser
Posts: 1538
Joined: Mon Apr 04, 2005 9:55 pm
Location: Slovenia
Contact:

Post by cruiser » Mon Dec 04, 2006 4:09 pm

Hvala za cestitke :D

Skoda da nas ni bilo vec, upam da bo vec srece v cetrtek 8)

Guest

Post by Guest » Tue Dec 05, 2006 2:27 pm

Kok vi vete kdaj so tekme. Js sm se registreru, pa dobu poÅ¡to na kateri piÅ¡e da je dirka čez 2 uri. To poÅ¡to sm Å¡ele prebrav dan kasneje. Pa na speedbatle tud ne piÅ¡e kdaj je nasledna dirka. Če ma kdo kak seznam dirk mi nej link napiÅ¡e.

čestitke Tadeju
:D
lp Gorazd

User avatar
JKS
Posts: 22
Joined: Sat Mar 04, 2006 1:22 pm
Location: Tolmin - Slovenia

Post by JKS » Tue Dec 05, 2006 3:02 pm

Zdravo Gorazd,

Dirke so na sporedu vsak četrtek in nedeljo ob 19:45 CET oz. 18:45 UTC.
Eno uro prej dobiš mail z podatki in geslom za dostop na server.

Za vse dodatne informacije si oglej SBC07 RULES!

Lep pozdrav,
Jani

Guest

Post by Guest » Tue Dec 05, 2006 6:56 pm

Hvala ti JKS za pojasnilo. :P

User avatar
cruiser
Posts: 1538
Joined: Mon Apr 04, 2005 9:55 pm
Location: Slovenia
Contact:

Post by cruiser » Thu Dec 07, 2006 4:41 pm

Evo, cez 3 ure je tekma. Da ne bo kdo pol rekel da ni vedel :P

Dejmo se danes v cimvecjem stevilu zbrat.

TS server smo pa uporabljali kar Slovenski kanal na serverju od SB Cup-a.

Guest

Post by Guest » Thu Dec 07, 2006 7:34 pm

Mi lah kdo še na hiter pre tekmorazlož kok se uporablja teamspeak. naložu sm ga pa ga neznam uporabljat.

lp gorazd

IBA
Posts: 46
Joined: Thu Aug 11, 2005 12:34 pm
Location: Slovenija

Post by IBA » Sat Dec 09, 2006 10:42 pm

To vrstico vpiši v "zaženi" oz "run" pa vpiši si svoje ime.... pol te bo avtomatsko vrglo v SB srever, kjer izbereš slovenski kanal in to je to

"C:\Program Files\Teamspeak2_RC2\TeamSpeak.exe" "teamspeak.speedbattle.com:8767?password=ask13?nickname=TVOJE IME?channel=Slovene"



Predlagam da si izberemo en server na katerega se vedno skonektamo.... da ne bo pred Å¡tartom vedno uganka kdo je kje...
predlagam server IV tak kot smo bili zadnjič.... ker je na začetku prazen in prideÅ¡ hitro do Å¡lepa.... 1 in 2. pa se takoj nabaÅ¡eta
LCM Letalski Center Maribor

Reg-#: S5 - IBA
Comp-#: IIC

User avatar
JKS
Posts: 22
Joined: Sat Mar 04, 2006 1:22 pm
Location: Tolmin - Slovenia

Post by JKS » Mon Dec 11, 2006 8:22 am

Tokrat pa nismo bli ravno najbolsi :? No ja vseeno čestitke ANju za 18. mesto in MGju za 32. mesto čeprav je samo AN priletel do konca....

Lep pozdrav,
Jani

alesn
Posts: 61
Joined: Tue Apr 26, 2005 2:10 pm
Location: Slovenia

Post by alesn » Mon Dec 11, 2006 8:40 am

TK je bil sicer ponovno hitro na poti, a žal na drugi strani jezera ni dobil priključka. Z MGjem sva se peljala nekoliko bolj zadaj, sicer sva tudi Å¡tartala bolj med zadnjimi, pa je bilo nekoliko lažje. Ko so prvi začeli javljati, da niso dosegli cilja, pa sva začela vrteti do konca in preklopila MCje na počasi. Zelo počasi. Zadnji steber sva zavrtela kakih 55km pred ciljem, MG se je žal odločil, da ga zapusti 100 m pod bazo. To ga je stalo cilja. Prek zadnjega platoja (ki je položil veliko tekmovalcev) sem na koncu moral peljati 75 kmh. 5 m nad kroÅ¡njami. Veverice so mahale. :lol:
Bo drugič boljÅ¡e! TS se je pa fajn izkazal, možje so bili zelo tovariÅ¡ki. Å koda, da ga nisem vključil že na prejÅ¡njih tekmah.
Se vidimo prihodnjič.

Lep pozdrav, Aleš Novak (AN)
Image

Comp NR: AN

Mekof
Posts: 111
Joined: Mon Apr 04, 2005 1:23 pm
Location: Slovenia

Post by Mekof » Mon Dec 11, 2006 11:01 am

Čestike AleÅ¡u!

Jaz sem pristal 51 km pred ciljem. Sicer sem nekaj minut pred pristankom dosegel dva Cu, prvi mi je pred nosom razpadel, za drugega pa sem bil žal že prenizko :? .

Lp Andrej
Image

User avatar
cruiser
Posts: 1538
Joined: Mon Apr 04, 2005 9:55 pm
Location: Slovenia
Contact:

Post by cruiser » Mon Dec 11, 2006 6:48 pm

Jah, meni je slo odlicno, ampak me je pred tp1 vrglo z neta (grrr) in v takem jebenem vremenu je fajn tudi koga drugega videt ce kje vrti :lol:

No, KL je zmagal, spodaj je pa analiza mojega in njegovega leta, do kriticne tocke, kjer je on zavil severno kjer je bilo vec Cu-jev, jaz pa sem vztrajal na kursu in potem pod zelo lepim Cu-jem dobil raztrgano dviganja, ki je bilo -2m integrirano :roll: :lol:

Cez nekaj minut sem bil ze na tleh. Do takrat je bil pa to zmagovalni let... :oops: :(

Image

Post Reply